Reklamos agentūra kitaip

Reklamos agentūra kitaip

 

Kaip atrodo šiandieninė reklamos agentūra? IKEA baldai, minimalistinis interjeras, stalai, nukrauti APPLE kompiuteriais, ir vienas kitas įdomesnis sienų tapetas – tai standartinis agentūros ofisas. Neretai agentūrų darbuotojams prie kompiuterio tenka praleisti pusę gyvenimo. Ryškaus ekrano vaizdas neišnyksta net grįžus į namus. Jis lyg vaiduoklis persekioja net ramiausią savaitgalį. Ne kiekviena reklamos agentūra turi milžiniškus langus, pro kuriuos matyti pilkas miesto vaizdas. O jeigu už mikroskopinio dydžio lango nesimato nė menkiausio saulės spindulėlio, belieka atisukti į vienintelį šviesos šaltinį – kompiuterio ekraną. Kaip galėtume pagyvinti šias “belanges” ir pilkuosius miesto vaizdus? Darboholikai atsakytų, jog darbu, tačiau net ir trumpos ir šviesos pertraukėlės gali padidinti darbo produktyvumą.

 

Žalia reklamos agentūra

Išsiilgusiems gamtos, ir tiems, kurie neturi galimybės dažnai į ją ištrūkti rekomenduojame pasekti užsienio pavydžiu ir patapti green tipo reklamos agentūra.Vis populiarėja kabančios augalų konstrukcijos ir sienos, žali kampeliai. Ne paslaptis, jog žalia spalva ramina ir atpalaiduoja. Kai kurios agentūros ir įmonės taupymo sumetimais vis dar renkasi dirbtinius augalus ir jų konstrukcijas. Žinoma, tai daug dėmesio nereikalaujantys muliažai, bet tai juk vis geriau nei pilkos sienos. Reklamos agentūros, įmonės, pasirinkusios žalią interjerą ar eksterjerą tikrai neprašaus pro šalį.

 

Augintiniai

Poniutė, užantyje nešina Jorkšyro terjero – tai jau prekybos centrų klasika. Daugelis prieštaringai vertina gyvūnų ir jų mylėtinių palydą maitinimo įstaigose ir kitose institucijose. Nors šuo – geriausias žmogaus draugas (kaip tiki jų šeimininkai), jis dažnai nepageidaujamas, kaip ir kiti augintiniai. Išimtis – reklamos agentūra. Vis dažniau galime išvysti šunį, ar katę, kurie šlėžčioja aplink darbuotojų kojas, ar pasitinka naujus klientus ir nenustebkime – tai agentūros sėkmės nešėjai, praskaidrinantys kasdienybę.

 

Žaidimai

Stalo tenisas, kompiuteriniai žaidimai, biliardas, “dartai“, kortos, kiti stalo žaidimai… galima būtų vardinti ir vardinti. Reta reklamos agentūra įsivaizduojama be šių atributų. Lentos, į kurias žiūrėdami pailsindavome ir pramankštindavome akis jau seniai praeitis.

Kokį jaukumą išsirinks įmonė – jos reikalas, bet apie jį tikrai verta pamąstyti.