logotipu kurimas

Individualus logotipų kūrimas ir maketavimas

Sukursime Jūsų verslui naują ir profesionalų logotipą, kuris tinkamai reprezentuos Jūsų veiklą ir iš karto sukurs teigiamą įspūdį Jūsų klientams. Logotipų kūrimas reikalingas ne tik naujoms įmonėms, bet ir visiems verslams, siekiantiems atsinaujinti ir neatsilikti nuo šiuolaikinių reklamos tendencijų.

Dažnai vartojame šiuos du terminus, kaip sinonimus ir turime omenyje vieną ir tą patį – logotipų kūrimą. Skirtumas labai nedidelis – logotipas yra tik stilizuotas pavadinimas – viena iš sudedamųjų prekės ženklo dalių. Tai firminio stiliaus pagrindinė dalis, gaunanti daugiausiai dėmesio ir dažniausiai pristatanti verslą ar veiklą. Logotipas dažniausiai kuriamas įmonėms, tai yra jų pavadinimas. Taip pat viena įmonė, turinti savo logotipą gali valdyti keletą skirtingų prekės ženklų. Visa tai smulkmenos, tačiau smulkmenas mes išmanome labai gerai, nes būtent jos lemia mūsų kuriamų logotipų kūrimo kokybę.

[vc_custom_heading text="Kaip vyksta logotipų kūrimas?" font_container="tag:h2|text_align:left" google_fonts="font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:300%20light%20regular%3A300%3Anormal"]

Logotipų kūrimas yra gana ilgas procesas. Negalime logotipo sukurti per naktį, nors pasaulyje yra žinoma daug atvejų, kai žinomos kompanijos būtent taip sukūrė savo pirmuosius logotipus. Jūsų verslas yra unikalus. Jam reikalingas unikalus logotipas, išsiskiriantis iš kitų, propaguojantis tam tikras vertybes, išreiškiantis Jūsų nuomonę ir požiūrį į savą verslą. Visa tai turi būti sutalpinta į nedidelį grafinį vaizdą. Logotipas pradedamas kurti nuo išsamios Jūsų verslo analizės, vėliau ir Jūsų konkurencinės aplinkos tyrimo. Labai svarbu suvokti, už ką norite būti pranašesni ir kuo galite tai padaryti. Visa tai atsispindės Jūsų logotipe.

Logotipų kūrimas užtrunka nuo vienos iki kelių savaičių. Kiekvienas atvejis yra unikalus.

Po išsamių tyrimų prasideda logotipų kūrimas. Dizaineris ieško tam tikrų formų, šriftų, grafinių elementų, spalvų darinių ir pateikia pirmuosius variantus. Toliau renkatės, kuria kryptimi judėti toliau ir iš išsirinktų variantų jau pradedamas kurti galutinis logotipas. Gali prireikti ne vienos korekcijos, kol sukursime patrauklų ir turintį tam tikrą dvasią kūrinį, kuris pristatys Jūsų verslą pasauliui.

Logotipų kūrimas reikalauja itin glaudaus bendradarbiavimo ir komunikacijos tarp dizainerio, reklamos vadybininko, rinkodaros specialisto ir Jūsų. Kai ši komunikacija sklandi, gautu rezultatu didžiuojamės visi kartu.

 

 

Dėl logotipų kūrimo skambinkite tiesiogiai +37062502953.